پنج شنبه، 24 خرداد 1403

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
تایید رمز عبور *
بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است.
نام کاربری *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
کد امنیتی *
تازه سازی کد امنیتی

درباره ما

شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا به شماره ثبت 6368 از سال 1384 فعالیت رسمی و قانونی خود را در حوزۀ موسیقی فولک مازندران آغاز نمود. این شرکت یکی از نخستین شرکت­ های فعال در حوزۀ موسیقی فولک در استان مازندران می­ باشد و با بیش از 14 سال فعالیت در حوزۀ موسیقی بومی مازندران در پیِ وسعت بخشیدن به گسترۀ رویکردهای فرهنگی و هنری خود گام برمی­دارد. خدماتی که این شرکت دیرپایِ مازندرانی در اختیار مخاطبانِ بومی و غیربومی خود قرار می­دهد شامل موارد زیر می­شود:

  • اخذ مجوز برای آلبوم و تک ­قطعۀ موسیقی. که شامل موسیقی فولک، سنتی، پاپ، تلفیقی و ... می­شود.

صاحبان اثر که در حیطۀ قانونی موسیقی کشور، اعم از پاپ، سنتی، فولک کتاب گویا و ... فعال هستند می­توانند با مراجعه به شرکت نسیم مهرآوا و ارائۀ اثرشان، آن را در مسیر اخذ مجوز قرار دهند.

  • تولید و انتشار اثر.

هنرمندانی که اثر موسیقیایی­ شان اعم از پاپ، سنتی، فولک کتاب گویا و ... دارای مجوز چاپ و نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­ باشد می­ توانند با مراجعه به شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا نسبت به تولید و انتشار اثر اقدام نمایند و از مزایای تبلیغاتی این شرکت نظیر قرار گرفتن اثرشان در سایت مهرآوا و سایت بیپ تونز، دریافت کد پیشوازِ همراه اول، ایرانسل و رایتل تبلیغات مجازی و شهری برخوردار گردند.

  • برگزاری کنسرت­، همایش، جشنواره، سمینار، جُنگ و ....

شرکت نسیم مهرآوا با تجربۀ برگزاری ده­ها جشنواره و همایش و بیش از یک­صد کنسرت در حوزۀ موسیقی پاپ، سنتی و بومی،

یکی از امکاناتی که سایت مهرآوا در اختیار مخاطبان خود قرار می­دهد بانک اطلاعاتی هنرمندان است. تا این لحظه اطلاعات هنریِ بیش از 120 هنرمند مازندرانی برای مراجعه­ کنندگان به سایت قابل ملاحظه است. شایان به ذکر است که سایت مهرآوا امکانی برای هنرمندان حوزۀ بومی و نیز غیربومی قائل شده است که پس از ثبت نام در سایت، اطلاعات هنری خود را وارد کرده و علاوه بر این­که به تکمیل بانک اطلاعاتی هنرمندان کمک نموده­اند به عنوان هنرمند فعال در حوزۀ تخصصی خود به جامعۀ هنری شناسانده شوند.

  • معرفی آموزشگاه­ها و فروشگاه­های موسیقی و فرهنگخانه­ های فعال.

در سایت مهرآوا امکانی فراهم شده است تا اهالی فعال در حوزۀ موسیقی به معرفی آموزشگاه، فروشگاه و فرهنگخانه ­های مرتبط قادر باشند زمینۀ فعالیت و شیوۀ کاریِ خود را شرح بدهند. نسیم مهرآوا به شناساندنِ برترین­ ها در این حوزه می­ اندیشد.

از مهم­ترین اهدافی که شرکت نسیم مهرآوا با اندیشیدن بدان فعالیت خود را سرگرفت و در تمام سال­ هایی که بر او رفت کوشید تا در مسیر نیل بدان گام بردارد، نگاهبانی و گستردن فرهنگ، هنر و به ویژه موسیقی فولکلور مازندران بوده و هست. ما آگاهیم که آن­چه باید انجام بگیرد بسیار وسیع­ تر از گستره­ ای­ست که تا امروز بدان دست یافته ­ایم، ما می­دانیم که گنجانۀ جوان این خطه کوشش و اهتمام بزرگ­تر و اساسی­ تری را برای بالفعل شدن تمنا می­کند. ما آگاهانه، با چشمانی باز و قلبی عاشق این راه دشوار را برگزیده­ ایم و برای تحقق آن می­کوشیم و آینده ­ای روشن­ تر از امروز را انتظار می­کشیم.

برای دریافت اطلاعات بیش­تر با تلفن­های -4-3352002-011 تماس حاصل فرمایید.